facebook

Zajęcia: Jumping Fitness (Trampoliny), 3xS (strong, slim, sexy),  Pole Dance, OPEN POLE,


Kielce Jumping Trampolina w JumpFit studio
 

Jumping Fitness (Trampoliny)- to forma ćwiczeń fizycznych łącząca w sobie dużą dawkę wysiłku i zabawy. To specjalnie opracowany system treningowy, który pomaga wzmacniać i kształtować sylwetkę przy jednoczesnym czerpaniu frajdy ze skakania.

Do treningu wykorzystywana jest jednoosobowa trampolina o małych rozmiarach, na której wykonuje się ćwiczenia zaczerpnięte z różnych dyscyplin sportowych.

Jumping Fitness to trening, który składa się z czterech części: rozgrzewki, cardio, wzmacniania i rozciągania. Taki trening z wykorzystaniem trampolin zmusza mięśnie do szybkich, cyklicznych skurczów. Nie tylko wzmacniamy mięśnie, ale poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, stymulujemy procesy trawienne i wydalamy toksyny z organizmu. Oczywiście nie możemy przy tym zapominać o modelowaniu sylwetki i zmniejszaniu masy ciała. Na trampolinach można spalić nawet 1000kcal w ciągu godziny!!!! .... i jeszcze jedna najważniejsza zaleta- TRAMPOLINY SĄ DLA KAŻDEGO- nie obciążają stawów ;);)

 

3xs (strong, slim, sexy)- to ćwiczenia mające charakter wzmacniająco - kształtujący. Na treningach zwraca się szczególną uwagę na partie mięśniowe brzucha, pośladków i ud. Ćwiczenia polepszają kondycję fizyczną, wzmacniają i wysmuklają dolne partie ciała oraz likwidują zbędną tkankę tłuszczową. 3xS to praca przy użyciu gum, taśm, piłek i małych hantli. Wymagania kondycyjne i sprawnościowe są niewielkie i dla każdego możliwe do spełnienia. Polecane są osobom, które nie lubią skomplikowanej choreografii, czy bardzo intensywnego tempa zajęć.

 

Pole Dance- to połączenie tańca, akrobatyki i gimnastyki. Na tych zajęciach wzmocnisz swoje ciało, wymodelujesz sylwetkę, poprawisz koordynację i gibkość. Zajęcia Pole Dance są dla osób, którym znudziła się siłownia i tradycyjny fitness. Są to fantastyczne ćwiczenia dla każdego, niezależnie od wagi czy wieku. Każde zajęcia są przemyślane oraz dostosowane do możliwości uczestników. Zajęcia prowadzone są w kamerlanych grupkach max 8 osób. Każde zajęcia rozpoczynamy rozgrzewką, potem przechodzimy do nauki figur, a kończymy rozciąganiem. Na zajęciach Pole Dance ćwiczymy w krótkich spodenkach i topach oraz na boso lub w skarpetkach.

OPEN POLE- otwarta sala dostępna dla Naszych kursantów, osób, które uczą się pole dance. Na tych zajęciach możesz doskonalić swoją technikę, umiejętności, ćwiczyć figury czy tworzyć własną choreografię. Zajęcia odbywają się w dniach i godzinach wyznaczonych w grafiku, bez opieki instruktora.

Obowiązują wcześniejsze zapisy na zajęcia.

Godziny i dni, w których dostępna jest sala Open POLE: poniedziałek 16.20-17.20, wtorek 15.30-16.30, środa 16.00-17.00, czwartek 16.00-17.00, piątek 16.00-17.00, sobota 12.00-13.00

BounceFit- to innowacyjny program treningowy stworzony z myślą o zajęciach grupowych polegających na wykorzystaniu butów BounceFit. To nie tylko wspaniała zabawa ale także idealny sposób na wysportowaną sylwetkę i poprawę kondycji fizycznej.  Na zajęciach BounceFit trenują wszystkie grupy mięśni przez co spalamy do 30% więcej kalorii niż podczas zwykłych ćwiczen aerobowych. Trening ten ma pozytywny wpływ na wytrzymałość oraz układ przedsionkowy. A co najważniejsze nie obciąża stawów!!

Korzystanie z butów BounceFit jest proste!! Należy założyć dłuższe bawełniane skarpetki, potem buty i zapiąć klamry! Utrzymanie równowagi w BounceFit jest bardzo łatwe!! Każdy da radę!! Buty wytrzymują obciążenie do 90kg.

 
TABATA-uniwersalny program treningowy przeznaczony dla każdej osoby, niezależnie od poziomu sprawności fizycznej i doświadczenia. Wszystkie ćwiczenia dobierana są indywidualnie do kondycji fizycznej trenującego. Ćwiczenia mogą być wykonywane w tzw.obwodach, czyli jedno po drugim z minimalnymi przerwami między nimi. Podczas zajęć wykorzystywane są takie przyrządy jak:skakani, taśmy, piłki lekarskie czy kettle. Zaletą tego treningu jest przede wszystkim różnorodność-za każdym razem można wykonywać inny rodzaj ćwiczeń. Dodatkowo wzmacniamy mięśnie i stawy całego ciała, i poprawiamy ogólną kondycję fizyczną.